Jak naprawić awarię trybu poziomego w telefonie iPhone 6?

Jeśli iPhone 6 zacina się w trybie poziomym, możesz wykonać następujące czynności:

Spróbuj go obrócić, może to pomoże. Jeśli to nie pomoże, naciśnij jednocześnie przyciski Home i Power, aż telefon się zrestartuje. Po ponownym uruchomieniu problem zostanie rozwiązany.

Jak rozwiązać problemy z siecią Wi-Fi w telefonie iPhone 6?

Niestety problemy z siecią Wi-Fi to powracające problemy użytkowników iPhone'a 6. Niektórym zdarza się, że telefon rozłącza się z siecią, a innym prędkość połączenia jest skandaliczna.

Jeśli problemy z siecią Wi-Fi w telefonie iPhone 6 dotyczą Ciebie, po pierwsze możesz zresetować ustawienia sieciowe urządzenia. (Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Resetuj ustawienia sieciowe). Potrzebny będzie Twój kod weryfikacyjny.

Jeśli to nie pomoże, warto wyłączyć połączenie Wi-Fi. (Ustawienia > Prywatność > Usługi lokalizacji > Usługi systemowe). Następnie uruchom ponownie urządzenie!

Kolejną rzeczą, którą warto spróbować, jest "zapomnienie" zapisanych sieci Wi-Fi: uruchom aplikację Ustawienia, stuknij opcję Wi-Fi, a następnie stuknij przycisk Zapomnij tę sieć. Zostanie wyświetlone nowe okno z pytaniem, czy na pewno chcesz to zrobić, więc ponownie stuknij przycisk Zapomnij u góry ekranu. Następnie spróbuj połączyć się ponownie!
Oprócz powyższych wskazówek można spróbować wyłączyć router na 30 sekund, a następnie ponownie go podłączyć. Jeśli to nie zadziała, warto zaktualizować oprogramowanie sprzętowe routera do nowszej wersji.
Problem może być także spowodowany awarią sprzętu - w takim przypadku rozwiązaniem jest naprawa lub wymiana modemu Wi-Fi iPhone'a 6.

Jak rozwiązać problemy z łącznością Bluetooth w telefonie iPhone 6?

Nie wpadaj w panikę, jeśli napotkasz problem z Bluetooth w iPhonie 6! Może to być problem sprzętowy, w takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest naprawa Bluetooth w iPhonie 6. Ale zanim to nastąpi, powinieneś spróbować następujących czynności:

Po pierwsze, przywróć ustawienia: Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Resetuj wszystkie ustawienia. Do rozpoczęcia procedury może być także potrzebny kod weryfikacyjny.

Jeśli to nie pomoże, warto sprawić, by urządzenie "zapomniało" o połączeniach Bluetooth - podobnie jak w przypadku rozwiązania z Wi-Fi. (Ustawienia > Bluetooth > wybierz połączenie > stuknij przycisk "Zapomnij"), a następnie spróbuj ponownie nawiązać połączenie.

Mam nadzieję, że ta pomoc okazała się przydatna. Jeśli to jest to, czego szukałeś, możesz podzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi i krewnymi. Jeśli nadal masz jakieś pytania, sugestie, nie wahaj się zostawić komentarz poniżej.