iPhone'ów, iPadów i laptopów MacBook firmy Apple nie można naprawiać w domu. Jeśli Twoje urządzenie ulegnie awarii, najlepiej oddać je do profesjonalnej firmy pogwarancyjnej, która zdiagnozuje i usunie problem.

Czy urządzenie Apple można naprawić, jeśli nie jest objęte gwarancją?

 Komputery i inne urządzenia elektroniczne nieobjęte gwarancją Apple lub programem AppleCare można nadal naprawiać w punktach obsługi posprzedażnej, takich jak GoRepair. Wystarczy skorzystać z formularza online, aby zgłosić problem i określić rodzaj usterki. Diagnoza jest bezpłatna. Jeśli nie masz pewności, co jest nie tak z Twoim urządzeniem Apple, możesz je spakować i wysłać bezpośrednio do nas. W tym przypadku diagnoza jest bezpłatna. Po uzyskaniu Twojej akceptacji przedstawimy Ci kosztorys, a następnie przystąpimy do naprawy. Na wszystkie naprawiane przez nas usterki udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Apple oferuje usługi naprawcze dla większości usterek w telefonach. Pęknięta szybka lub rozlany ekran mogą zostać wymienione. Wystarczy chwila, aby zauważyć, że szkło w Twoim smartfonie jest pęknięte lub ekran został całkowicie zabrudzony. Może to być bardzo frustrujące, ponieważ uniemożliwia korzystanie z podstawowych funkcji, jakie powinien posiadać telefon komórkowy. Usterki te można naprawić w programie pogwarancyjnym szybko i co najważniejsze tanio. Po zalaniu - naprawa. Jeśli Twoje urządzenie elektroniczne nie jest do niego odpowiednio przygotowane, nie poradzi sobie z poranną kawą czy kąpielą w basenie. GoRepair może wyczyścić i przywrócić do sprawności telefon, który znalazł się w podobnej sytuacji.

Uszkodzony przycisk Home.

Jest to jeden z najczęstszych problemów w starszych modelach iPhone'a, a zarazem najłatwiejszy do naprawienia. Serwis naprawczy Apple na rynku wtórnym może naprawić większość usterek tabletów Problemy z ładowaniem Często okazuje się, że podczas diagnostyki nie trzeba wymieniać całego złącza ładowania. Tablet będzie w dobrym stanie, jeśli oczyścimy go z całego kurzu. Taka metoda regeneracji jest szybsza i tańsza niż wymiana tabletu na nowy model. Przegrzewanie się tabletu. Nie należy ignorować tabletu, który szybko się nagrzewa podczas użytkowania. Może to być spowodowane nagromadzeniem się kurzu wewnątrz tabletu, który może znacznie ograniczyć przepływ powietrza. Nie zalecamy podejmowania prób samodzielnego demontażu lub czyszczenia sprzętu, chyba że jesteś doświadczonym majsterkowiczem. Może to spowodować uszkodzenia. Wymiana baterii. Wymiana baterii w urządzeniu Apple to niełatwe zadanie. Pomożemy Ci znaleźć oryginalną baterię, która nie spowoduje żadnych problemów z ładowaniem i użytkowaniem.