Właściciele iPhone doskonale wiedzą, że nie warto zmieniać ich każdego roku, gdy tylko pojawi się nowszy model iPhone, mimo to najwięksi pasjonaci właśnie tak robią. Gdybyśmy chcieli porównać iPhone 11 Pro Max do jego poprzednika, nie ma między innymi wielkiej różnicy, mimo to jest kilka detali o których warto wspomnieć. iPhone 11 Pro Max ma całkiem nowy zestaw aparatów fotograficznych, posiada wbudowany nowy i szybki procesor, a jego zielony kolor wyjątkowo przyciąga nowych użytkowników.

Jakie zalety ma iPhone 11 Pro Max?

Po pierwsze iPhone 11 Pro Max ma doskonałej jakości ekran Super Retina XDR OLED 6.5 cala. Został także wyposażony w nowy szybki procesor A13 oraz jak już wspomnieliśmy nowy zestaw aparatów fotograficznych. Dzięki tym właśnie aparatom jakość zdjęć jest bardzo wysoka, równie wysoko plasuje się jakość nagrywanych filmów. Równie dobrze mają się wbudowane głośniki Stereo, choć nie różnią się one niczym od poprzedniej wersji iPhone. Wielu użytkowników polubiło nową wersję iPhone 11 Pro Max za dużą ilość doskonale opracowanych aplikacji, za doskonale skomponowany edytor zdjęć w galerii oraz równie genialny edytor filmów. O czym jeszcze warto wspomnieć? iPhone 11 Pro Max ma o wiele lepszą baterię, choć ta informacja nie do końca jest sprawdzona oraz mocniejszą ładowarkę 18W. Jako jeden z pierwszych iPhone ma także wbudowaną funkcję bezprzewodowego ładowania Qi.

Czy iPhone 11 Pro Max ma wady?

Oczywiście że tak. Pierwszą i najważniejszą wadą jest jak zwykle wysoka cena. Za ten model przyjdzie nam zapłacić kilka tysięcy złotych, a jego jakość nie wiele odbiega od poprzedniego modelu. Oczywiście tylko fanatycy tej marki wymieniają modele iPhone, jak tylko nowy pojawi się na rynku w sprzedaży. Do innych dość rażących wad można doliczyć długą i nie do końca zrozumiałą nazwę iPhone. Użytkowników razi także brak właściwego powiększenia, czyli popularnego zoomu, który w innych markach androidów stał się już normą. iPhone 11 Pro Max dość dużo waży, w przypadku tego urządzenia jest to aż 226 gramów. Widzimy w nim zbyt duży notch, niestety nie działa tryb nocny dla obiektywu z szerokim kątem, a formaty HEIF i HEVC nie współgrają z innymi programami, z których dość często korzystamy na co dzień.

Ogólny wygląd iPhone 11 Pro Max możemy ocenić na 4

Poprzednik iPhone 11 Pro Max, zwany dokładnie iPhone XS ma bardzo podobny design, dlatego ten nowy nikogo nie zachwyca. Po kolejnym modelu użytkownicy spodziewali się czegoś lepszego. Jedyną różnicą jest ilość i układ kamer wbudowanych w iPhone 11 Pro Max, choć mimo wszystko ich końcowy wygląd nie powala na kolana. Dzięki temu że tył iPhone 11 Pro Max jest matowy, całość nabiera trochę ładniejszego wyglądu, dodatkowo nie są na nim widoczne odciski palców, co także działa na plus dla iPhone 11 Pro Max.

Kilka słów o systemie iPhone 11 Pro Max

W tym modelu zastosowano nowy system iOS 13, który stał się hitem wśród iPhone. Kiedy wejdziemy do galerii iPhone, odkryjemy doskonale dopracowaną edycję zdjęć i filmów. Dlatego sprzęt ten nada się dla wszystkich osób, które amatorsko i zawodowo zajmują się robieniem zdjęć oraz nagrywaniem filmów. Śmiało możemy powiedzieć że system iOS 13 w iPhone 11 Pro Max to niemalże rewolucja dla tej firmy. Tutaj dokładnie wstrzelili się w potrzeby użytkowników i śmiało możemy dać im ocenę celującą. Dodatkową zaletą jest fakt, że starsze wersje iPhone także zyskują nowe ulepszenia systemu iOS 13.Podsumowując recenzję iPhone 11 Pro Max, śmiało możemy powiedzieć, że iPhone spisał się na piątkę. Oczywiście właściciele iPhone w poprzedniej wersji nie będą od razu biegli do salonu po nowy model, jednak posiadając już starsze typy iPhone, śmiało możemy pomyśleć o iPhone 11 Pro Max.